Něco maličko o nás

Jsme jedna z nejpočetnějších amatérských tanečních skupin v okolí.  Nedáváme si žádné cíle, jen rádi tančíme a vystoupení je jen perlička na dortu :).
A ještě jedna úžasná věc, kterou nelze nevzpomenout. Členky této skupiny jsou různých věkových kategorií. Je fajn, že nás tanec tak pěkně dal dohromady a díky toleranci všech členek si můžem užívat společných chvil jak při nácviku, tak při vystoupení.

Historie skupiny

Na otázku jak naše skupina vznikla je docela úsměvná odpověď. Byl to pokus o recesi. Pár se nás domluvilo, že dáme na místním maškarním plese svádivý flirt dance. Tak jako proč to nezkusit :). Flirt měl dobrý ohlas a tanečnicím se nechtělo skončit. Že se chtějí naučit ještě něco, no a tak následovalo Španělsko, závoje, Hawai atd.

Naše inspirace

Náměty a choreografie jsme čerpaly z tanečních seminářů známých i méně známých tanečnic jako je Shanti, Badriyah, Latifah, Eglal, Leyla Abdel, Lilith a další. Posléze jsme začaly tvořit i vlastní choreografie. Za ty roky působení skupiny těch choreografií je opravdu spousta.